Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój e-mail.
O FIRMIE
Firma „Batel” działa na rynku od 1990 roku. Przez 10 lat działała w sektorze detalicznym branży budowlanej  elementów wykończeniowych. W roku 2000 nastąpił przełom w rozwoju firmy związany z przesunięciem działalności z sektora detalicznego do hurtowego. Od tego czasu prowadzimy wyłącznie sprzedaż hurtową.

Od 2000 roku firma cały czas powiększa swój asortyment produktów , mając na uwadze przede wszystkim jakość oferowanych towarów. Przez lata działalności zweryfikowaliśmy wiele marek produktów pozostawiając te , które dają gwarancję jakości , solidności , a ze strony dostawcy odpowiedniego podejścia do klienta , a także właściwej reakcji na ewentualne specyficzne zapotrzebowanie naszych klientów. Kilkunastu sprawdzonych pracowników stara się zapewnić naszym Klientom optymalne warunki współpracy , produkty , komplementarność oferty i terminowość dostaw. Wszyscy nasi pracownicy służą fachowym doradztwem , szybką obsługą i pełną ofertą dystrybuowanych przez nas produktów.

Tysiące oferowanych przez naszą firmę pozycji dają naszym Klientom poczucie pewności wyboru takiego rozwiązania jak i zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.

CERTYFIKAT